Spoznajte nás bližšie

Značku a firmu tvoria predovšetkým ľudia. Ľudia tvoria tím. Ten náš je unikátny svojou odbornosťou, profesionalitou, energiou a jedinečným prístupom ku každému z vás, našich zákazníkov. 

Počúvame vaše potreby a hľadáme pre vás tie najlepšie riešenia na špecifické problémy, ktoré vás trápia. Vďaka tomu sa k nám naši klienti radi vracajú a inšpirujú nás v tvorbe nových produktov, ktoré si doslova pýta trh. Na vašom zdraví nám záleží.

Radi vám pomôžeme postaviť sa k zdraviu zodpovedne, komplexne, tu a teraz. Záleží nám, na šírení osvety prevencie, aby ste investovali do skutočného zdravia, nie len do tlmenia príznakov.

Zakladatelia značky One Pharma

Pôvodným zámerom vzniku spoločnosti One Pharma bola neutíchajúca chuť založiť firmu, v ktorej jej traja zakladatelia pretavia dlhoročné skúsenosti do predaja kvalitných produktov od overených dodávateľov. 

Práve pandémia Covid19 zmenila plány spoločnosti a zamerala svoje sústredenie na riešenie aktuálnych problémov spoločnosti. Tak začala i nová etapa a smerovanie firmy, ktorá pôvodný úmysel predaja overených produktov, zamerala na výskum, vývoj a predaj vlastných produktov pod značkou One Pharma, ktoré riešia veľmi konkrétne potreby a špecifické zdravotné problémy ľudí. Sme hrdí na to, že ponúkame zákazníkom skutočne jedinečné riešenia, ktoré na trhu nie sú.

"Tvoríme spoločne príbeh, v ktorom vdychujeme život novým výživovým doplnkom od prvej myšlienky až po hotový produkt."

Náš tím

  Mgr. Rastislav Čúnik, MPH

  Spoluzakladateľ - Finance Director

  Myšlienku založenia vlastnej farmaceutickej spoločnosti niesol v sebe už niekoľko rokov a spolu s Michalom ju živil do tej miery až sa ju podarilo aj zrealizovať. Rasťo priniesol do spoločnosti nielen dlhoročné skúsenosti z prostredia pharma-firiem, kde pôsobil ako úspešný key account manager, no hlavne priniesol správny pohľad na podnikateľskú agendu, keďže už dlhé roky riadi niekoľko rôznych spoločností.

  Jeho veľkou pridanou hodnotou je analytický pohľad na finančné ukazovatele a celkové zdravie firmy. Ako finančný riaditeľ udržuje celkovú stabilitu spoločnosti a zabezpečuje jej správny chod. Serióznosť je práve kľúčová hodnota, ktorú Rasťo priniesol do One Pharma, nakoľko pre neho je džentlmenská dohoda a potrasenie rukou viac ako podpísaná zmluva. Je to biznismen s veľkým srdcom, ktorý v sebe nesie obrovskú dávku ľudskosti. “K našim zákazníkom a obchodným partnerom pristupujeme vždy v rámci fair-play a sú pre nás na prvom mieste. Sme vždy úprimní, otvorení a transparentní a v tomto duchu chceme pokračovať aj do budúcna.”

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Ing. Michal Badík, MPH

  Spoluzakladateľ - Business Development Director

  Michal je zodpovedný a cieľavedomý. Neodkladá nič, čo si predsavzá a rovnaký prístup zvolil aj pri naplnení svojho profesijného sna a založení One Pharma.

  Je veľmi spoločenský a neustále v pohybe. Zdravý a vybalansovaný prístup k životu považuje za úplný základ a ide v tom skutočným príkladom. Je asertívny a empatický. Neustále vyhľadáva nové situácie. S obľubou prijíma i akékoľvek informácie lebo sa neustále a rád učí. Je skutočný odborník v manažmente. V jeho prístupe nájdete zmysel pre detail, čo sa odzrkadľuje v analyzovaní vecí do hĺbky. Či ide o ľudí alebo biznis analýzy.

  Dokáže oceniť iniciatívu i poskytnúť konštruktívnu spätnú väzbu. Je tým, ktorý tvorí pevný pilier pri prijímaní nových členov tímu. A má na to skutočne nos. Garantuje tak pre našu spoločnosť nielen ďalšiu dôležitú hodnotu - odbornosť, ale i ľudskosť, profesionalitu a spoločne ladené nastavenie.

  Je to skúsený obchodný manažér s mnoho ročnou praxou vo pharma biznise. Vyniká najmä v oblasti marketingového manažmentu, strategického vyjednávania, analýz trhu ako i riadenia predaja. Potom, ako spolu s ostatnými zakladateľmi značky One Pharma vykročili na spoločnú cestu, prevzal svoju rolu v pozícii riaditeľa pre rozvoj obchodu a strategických biznis kontaktov.

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  MVDr. Tibor Lukáč

  Spoluzakladateľ - Medical & Research Director

  Tibi nonstop sleduje nové trendy a reflektuje na požiadavky a dopyt trhu. Dokáže sa nadchnúť nad riešeniami veľmi špecifických životných situácií.Pomáha nám v One Pharma spájať naoko nespojiteľné veci, ktoré málokto spája. 

  Pre One Pharma je obrovským prínosom a odbornou garanciou nášho vlastného výskumu a vývoja. Naše produkty nielen vyvíja, ale i neustále zdokonaľuje a inovuje, aby pokrývali skutočné potreby so zaručeným efektom. Práve synergický efekt všetkých zložiek produktu, robí naše doplnky kvalitatívnou jednotkou na trhu.

  Je proaktívny, priateľský a má zmysel pre detail, čo sa najčastejšie týka analýz a dát. Neustále nás informuje a posúva naše vedomosti na vyšší level. Neuspokojí sa s polovičnou prácou ani nevedomosťou. Tak ako je náročný na seba, je náročný aj na svojich spolupracovníkov, za čo sme mu samozrejme i vďační. Pomáha nám posúvať sa a rásť k lepším zajtrajškom.

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Mgr. Katarína Valíčková

  Produktová špecialistka

  Katka zodpovedá za juho-západnú časť Slovenska, kde už tretí rok navštevuje lekárov a lekárne. Svoje dlhoročné skúsenosti z iných farmaceutických firiem prišla zužitkovať do One Pharma, kde sa od prvého momentu stala pevným pilierom nášho sales tímu. Katka je známa svojou dobrou náladou a neustále pozitívnym prístupom. Je súťaživá, čo priamo súvisí aj s jej koníčkom, akrobacia na kruhoch v čom je skutočne profesionálka.

  Jej dominantnou silnou stránkou je pozitívne myslenie. Práve preto ju máme radi nielen my, ale i naši obchodní partneri, či odborná verejnosť. Je milá, priateľská a ľudská. Táto práca ju baví i preto, že neobsedí na jednom mieste, rada sa presúva a dozvedá nové odborné informácie od lekárov a špecialistov.

  A prečo je našou súčasťou? “Najskôr som nevedela, čo je One Pharma a len som poslala životopis, ale keď som spoznala koncept, fungovanie, prístup a všetko ako spolu vo One Pharma robíme, tak sa mi to veľmi páči. Páčia sa mi produkty a verím im, teda sa mi s nimi veľmi dobre pracuje, lebo ich sama beriem a aj celá moja rodina. A keď má niekto problém, najskôr hľadám v mojom portfóliu.” 

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  MVDr. Monika Lukáčová

  Produktová špecialistka

  Monika dlhé roky pôsobila vo farmaceutickom priemysle a rozhodla sa preto radšej pomôcť v „rodinnej“ firme ako ďalej pracovať pre konkurenciu. Monika denne srší novými nápadmi, starostlivo počúva potreby klientov a snaží sa prísť s novými a novými riešeniami.

  Pre One Pharma pracuje od jej začiatku práve preto, že jej prišlo nefér pracovať pre konkurenciu a zúročiť svoje viac ako 10 ročné skúsenosti pre niekoho iného. Ako sama tvrdí, neustále sa niečo nové učí a objavuje spolu s manželom Tiborom trendy v oblasti zdravia, ktoré sú základným kameňom inovácie našej firmy.

  Neustále sa zlepšuje a najlepším dôkazom a hnacím motorom sú pre ňu práve jej výsledky v teréne.

  Svoju prácu má rada a páči sa jej, že si ju môže sama manažovať čo do tíme manažmentu i plánu ciest. Našim produktom verí a ako inak, užíva ich celá rodina.

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Mgr. Diana Baginiová

  Produktová špecialistka

  Dianka je služobne najmladší člen tímu. Má skúsenosti aj z iných farmaceutických firiem. Posledné roky sa venovala materským povinnostiam, no chýbali jej pracovné výzvy, ktoré prišla úspešne zvládať do One Pharma. Od samého začiatku preukázala obrovský pracovný zápal, nadšenie a chuť tvoriť a šíriť príbeh One Pharma. Dianka je veľmi úprimná, otvorená a ľudská, čo sa presne zhoduje s hodnotami našej spoločnosti.

  Aj sama u seba vyzdvihuje komunikatívnosť, empatiu, otvorenosť a vytrvalosť. Je férová a čo radi prezradíme cieľavedomá. Naši partneri ju oceňujú pre empatický a priateľský prístup. Je veľmi spoľahlivá.

  Dianka našu spoluprácu oceňuje. Páči sa jej medicínske prostredie, nevšednosť, rozmanitosť a možnosť komunikácie. One Pharma jej učarovala práve pre tím ľudí a dobré vzťahy, pútavý príbeh značky, firemného ducha a v neposlednom rade produkty. Ponúkame v čo veríme a čo sami používame.

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Možno práve Ty - východ SR

  Produktový/á špecialista/ka

  Hľadáme šikovného a zodpovedného človeka, ktorý zapadne do nášho skvelého kolektívu. U nás vo One Pharma hájime okrem zdravého životného štýlu i hodnoty postavené na serióznosti, odbornosti a inovácii. Tvoríme si tím, ktorí je pre nás ako partička najlepších priateľov. Ak si energická/ý, empatická/ý, komunikatívna/y, neustále napreduješ a máš rada/rád výzvy v živote i v práci, pravdepodobne je naša ponuka vhodná práve pre teba.

  Ak si z východného Slovenska a rada/rád cestuješ, máme pre teba vytýčenú trasu od Spišskej Novej Vsi po Rožňavu. Primárnou úlohou je šírenie povedomia o našich produktoch v rámci odbornej verejnosti. Ako produktová špecialistka/ produktový špecialista budeš zodpovedať za komunikáciu s lekármi i lekárnikmi. Ponúkame ti prostredie menšej flexibilnej spoločnosti s odvážnymi snami.

  Ak ťa naša ponuka zaujala určite neváhaj a daj nám o sebe vedieť na kariera@onepharma.sk

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Mgr. Zuzana Chuchútová

  Zákaznícky servis a správa eshopu

  S úsmevom ide všetko ľahšie." Tak to si hovorí každý deň Zuzka, ktorá sa stará o našu spokojnosť i o vaše e-shopové objednávky. Je veľmi príjemná a takmer vždy usmiata. Môžete sa na ňu spoľahnúť pri plnení zverených povinností. Je kľúčovou osobou, ktorá je nápomocná vašim požiadavkám pri zákazníckom servise. Vždy vie na koho sa treba obrátiť a svoje úlohy i vaše objednávky vybavuje expresne.

  Má na starosti nielen náš e-shop ale zároveň aj administratívnu agendu a plynulý chod kancelárie. Dôležité pre ňu je, že pracuje v prostredí, kde sa cíti dobre a zároveň verí v poslanie našej spoločnosti i našim produktom.

  Sme radi, že spoločne vyznávame jedno moto, lebo: “Na vašom zdraví nám záleží.”

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Mgr. Iveta Boďová

  Produktová špecialistka

  Ivetka si našu spoločnosť si vybrala na základe kvality produktov a firemných hodnôt, ktorými sa prezentujeme.

  Priniesla so sebou bohaté skúsenosti s predajom, ktoré získala síce v úplne odlišnom segmente, no práve to je aj jedna z jej výhod. Jej predošlá práca nás obohacuje novými pohľadmi a prístupmi, čo nám pomáha posúvať sa vpred.

  Už na pohovore si získala naše srdcia nielen svojimi schopnosťami a skúsenosťami, ale aj hodnotami, ktoré s nami zdieľala. Jej ľudskosť, empatia a rešpekt voči ostatným sú výnimočné a neoceniteľné vlastnosti, ktoré sú pre nás v spoločnosti veľmi dôležité a na ktorých si ako spoločnosť zakladáme.

  Od prvého momentu je vidieť, že ju táto práca baví, má chuť učiť sa nové veci a odovzdávať ich ďalej. V tejto práci vidí veľký prínos nielen pre lekárov a pacientov, ale pre každého kto sa chce starať o svoje zdravie.

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Ing. Katarína Ďurčová

  Brand developer a marketingový stratég

  Katka je energická, autentická a živel. V One Pharma má v kompetencii objavenie, budovanie a rozvoj osobnosti značky, firemnú kultúru, marketingovú stratégiu a propagáciu.

  Je to nadšená, kreatívna a spoločenská, slobodná duša, ktorá si vždy nachádza dôvod na úsmev. Prišla nám do cesty v čase keď sme uvažovali ako uchopiť strategický marketing. One Pharma ju oslovila svojou energiou a pozitívnym nastavením. Až následne spoznala naše produkty a pravidelne ich s dôverou užíva. Dokonca sa s nadšením stala i našou ambasádorkou. Priniesla nielen nový pohľad na fungovanie našej spoločnosti, ale hlavne kvantum skúseností, ktoré za roky praxe nazbierala. 

  Spolupráca s Katkou je inšpiratívna nakoľko jej skúsenosti sa násobia kreatívnym myslením „out of box“, ale rovnako aj prístupom a nadšením, ktoré naokolo šíri. Nakoplo nás to v aktívnej práci na sebe z pohľadu marketingu a taktiež vo veľkom nadšení implementovať všetky získané vhľady a vnemy. My sme radi, že ju máme. A to sme len na začiatku. Veľké veci nás ešte len čakajú.

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  PharmDr. Klára Lapinová

  Blogerka, farmaceutka s láskou k prírode

  Klára je náš pisateľský talent. Svoju lásku k prírode a farmácií rada odovzdáva všetkým, ktorí prejavia záujem o zdravý životný štýl. Kedysi nespokojná farmaceutka – lekárnička, sa stala našou najvyššou pridanou hodnotou pre vás, našich zákazníkov. Vďaka jej dlhoročným skúsenostiam v lekárni a pozitívnemu vzťahu k bylinkám a prírodnej liečbe, dokáže tému prevencie a ochrany zdravia odkomunikovať skutočne ľudskou rečou. Tak ako nám záleží na vašom zdraví, Kláre záleží na tom, aby ste silu prírody i našich produktov využili k plnému zdraviu, kráse a vitalite.

  Nespokojnosť v lekárni, kde sa väčšina vecí rieši rovno chemickým liekom

  -   bez ďalších opatrení

  -   bez celostného pohľadu na človeka a jeho spôsob života

  -   bez rozmýšľania nad príčinou ochorenia

  sa zmenila na radosť z možnosti prezentovať svojim čitateľom úplne iný prírodný prístup, ktorý naša One Pharma prináša.

  Vie, že prevencia a hľadanie príčiny – je v dnešnej dobe žiaľ ťažšia cesta. Preto sme hrdí, že ju máme v tíme a vďaka nej, dokážete vidieť vlastné zdravie z inej perspektívy a pripojiť sa k množstvu Slovákov, ktorý vsadili na prevenciu namiesto riešenia následkov. 

  Zobraziť viac Zobraziť menej
  Ing. Marta Štulajterová

  Účtovníčka

  Máme ju veľmi radi, lebo je svedomitá a zodpovedná a udržiava nám poriadok vo financiách a rozpočte. Je guru správy našich financií.

  Ak nám niekto zabudol zaplatiť faktúru, vieme to okamžite, pretože pani Marta to všetko sleduje, ako keby to bola jej vlastná firma. Je skutočne dôsledná v každom momente a pri každej úlohe. Jej najväčšia pridaná hodnota je, že ak niečo nejde, tak hľadá riešenia ako to urobiť čo najlepšie. A v našom office je s ňou naozaj zábava. So Zuzkou tvoria skvelú “dvojku” a prácu si často spríjemňujú aj babskými klebetami. ???? 

  Zobraziť viac Zobraziť menej

"Naša One Pharma bola vybudovaná na presvedčení, že stav nášho zdravia je odrazom nášho vnútorného zdravia. Dôležitosť vnútornej pohody a zdravia si často pripomíname aj my v tíme. Naša práca totiž nie je iba prácou, je našou záľubou – len keď má človek svoju prácu naozaj rád, robí ju dobre a kvalitne."

One Pharma

One Pharma prispieva k prevencii chorôb, posilneniu imunity a pevnému zdraviu. Skenujeme vaše potreby vďaka čomu vyvíjame a uvádzame na trh produkty, ktoré riešia konkrétne problémy a ťažkosti.

Za našou produkciou sa ukrýva dôkladný výskum a rozsiahle štúdie. Záleží nám na tom, aby naše výživové doplnky skutočne fungovali. 

Sila a účinok našich produktov spočíva v synergickom efekte použitých zložiek. Sú vyberané tak, aby dosiahli žiadúci efekt. Našim cieľom je eliminovať potrebu užívania desiatok kapsúl. Naše produkty obsahujú maximálny počet takých účinných látok, ktoré skutočne potrebujete.

Vo OnePharma pomáhame zákazníkovi postaviť sa k problému zodpovedne, komplexne, tu a teraz. 

S nami investujete do skutočného zdravia, nie len do tlmenia príznakov.

Paulína Bátovská Fialková

"Som veľmi rada, že môžem s OnePharma spolupracovať. Vždy som sa snažila so cťou reprezentovať Slovensko na medzinárodnej scéne. Produkt COVIRIN, ktorý bol vyvinutý na podporu imunity a prekonávanie vírusových ochorení práve v čase pandémie Covid 19, mi pritom pomáhal.

Oceňujem profesionalitu a prístup k launchovaniu každého produktu, ktorý z dielne One Pharma vychádza. Zaručuje vždy dôkladnú prípravu, výskum i unikátne synergické zloženie, ktoré na trhu nemá konkurenta.“