B2B spolupráca

Partnerov si starostlivo vyberáme

Serióznosť, odbornosť a inovácia sú pre One Pharma kľúčové hodnoty, na ktorých zakladáme i naše partnerstvá a spolupráce. Staňte sa i vy overeným a spoľahlivým členom našej partnerskej siete. Ponúkame zákazníkom filozofiu holistického prístupu k svojmu zdraviu vďaka kvalitným a originálnym slovenským výživovým produktom.

Vybraní partneri

Najlepšia ukážka fungujúcej spolupráce je spokojný klient. 

Našich partnerov preto stále rozširujeme a budujeme nové a zaujímavé partnerstvá na Slovensku i v zahraničí, aby sa naše kvalitné produkty dostali k čo najvačšiemu počtu zákazníkov.

Biznisovým partnerom ponúkame zamestnanecké benefity, možnosti spoločnej prezentácie a propagácie produktového portfólia, vzájomnú pomoc a podporu pri prezentovaní spoločných hodnôt, ako i šírenie osvety o prevencii a podpore zdravia, vitality a imunity

Ak máte záujem o spoluprácu s nami, neváhajte a napíšte nám na michal.badik@onepharma.sk.

"Chcete zaradiť naše produkty do vašej ponuky? Napíšte nám vašu predstavu o spolupráci a my sa vám ozveme."

Prémiové výživové doplnky

Správny výber doplnkov výživy je pre podporu imunity a pevné zdravie kľúčové. Pomáhajú dopĺňať energiu, vitalitu a udržiavať telo v kondícií i prirodzenej kráse. 

Pridajte sa k nám na ceste k plnohodnotnému prežívaniu každého dňa a zdraviu vašich zákazníkov či spolupracovníkov. 

Doprajte si top kvalitu zo Slovenska, ktorú prinášame od ľudí k ľuďom, aby sme menili vaše životy a životy vašich najbližsích k lepšiemu.

Prečo s nami spolupracovať

  • Serióznosť
    Dôvera v naše produkty a fair-play prístup všetkých zakladateľov i spolupracovníkov je to, čomu prikladáme obrovskú prioritu. Vždy hovoríme pravdu. Sme poctiví k vám i k našim partnerom.
  • Odbornosť
    Desiatky rokov zozbierané skúsenosti aplikujeme dennodenne vo výskume, vývoji i v službe našim zákazníkom. Prinášame to, čo vyhovuje nám a našim najbližším.
  • Inovácia
    Naše produkty neustále zdokonaľujeme, aby pokrývali skutočné potreby so zaručeným efektom. Synergický efekt všetkých zložiek produktu, robí naše doplnky kvalitatívnou jednotkou na trhu.

"Je pre nás dôležité, aby filozofia partnera bola v absolútnom súlade s našimi hodnotami. Keď sa to podarí, výsledkom je obojstranne výhodná spolupráca, ktorá je postavená na úprimnosti, dôvere a férových podmienkach."

„V mojej praxi sa stretávam s rôznymi produktami a prístupmi firiem k vývoju a propagácii produktov. One Pharma si ma získala svojou filozofiou. Ich portfólio produktov je vo svojej podstate založené na prírodnej báze. Tieto výživové produkty dokážu stimulovať imunitný proces v tele užívateľa. I keď to nie sú priamo liečivá, dokážu podporiť a stimulovať fyziologické procesy človeka a mať tak pozitívny dopad na jeho zdravie. Veľmi mi imponuje, že je táto spoločnosť slovenským inovatívnym výrobcom.
Z produktového portfólia s obľubou odporúčam MYORIN. Ako som už spomínal je na prírodnej báze a má výborný klinický výstup, ktorý vnímam cez zlepšenie zdravia mojich pacientiek. Mám tiež dobré skúsenosti s herpesovou radou - Herpes Complex, ktorý znižuje herpetické infekcie a recidívy. Ženy, ktorým som ho v gynekologickej ambulancii odporučil väčšinou nemali počas jeho užívania žiadne herpetické prejavy alebo ich frekvencia bola výrazne znížená.
Páči sa mi aj produkt HPVIRIN, pričom evidujem za 2 roky skúseností už 8 pacientiek, ktorým sa podarilo eliminovať HPV vírus z krčka maternice. Ja osobne rád preventívne užívam Vitamín D Complex 4000+ a som s prípravkom mimoriadne spokojný.
Moju skúsenosť s prípravkami firmy One Pharma môžem len odporúčať. Sú ústretoví, promptne riešia dotazy a komunikujú na úrovni. Teším sa, že máme na Slovensku firmu, ktorej produkty sú pre užívateľov výbornou voľbou v pomere cena verzus výkon.”
 

MUDr. Ján Paučin 

"Skutočne stabilné a trvalo udržateľné partnerstvo môžete vybudovať len ak skľúčite dva jeho základné piliere – máte kvalitný tím ľudí a čestné vzťahy. Naša viacročná spolupráca s One Pharma je ich praktickým dôkazom.
Od samotného vzniku spoločnosti vzájomne prinášame na trh inovatívne komplexné produktové línie, zamerané najmä na celoročné posilnenie imunity a ženské zdravie.
Prístup a produkty spoločnosti One Pharma sú objektívne z najkvalitnejších surovín v GMP kvalite a vnímam ich ako jednotku na trhu.
One Pharma je náš kľúčový obchodný partner a je jeden z mála tak cieľavedomých a medicínsky orientovaných výrobcov produktov zameraných na zlepšenie zdravia a imunity populácie na Slovensku a zahraničí.
Ceníme si najmä ich profesionálny prístup, kontinuálny výskum a vývoj receptúr v súlade s najnovšími poznatkami vedeckého výskumu, ako aj spoľahlivosť v reprezentovaní našej značky."

Dr. Juraj Vozár, riaditeľ spoločnosti Biomin a.s.

"Spolupráca so spoločnosťou One Pharma mi priniesla možnosť krásne prepojiť súťaženie na profesionálnej úrovni a produkty od spoločnosti, ktoré sú úplne v súlade s mojimi hodnotami. Ako slovenská reprezentantka v biatlone potrebujem byť v top kondícii počas celého roka, nielen sezóny ale aj prípravy na ňu, aby som mohla podávať špičkové výkony. Keďže sa často pohybujem v rôznorodom prostredí, ktoré vplýva na moju imunitu a samozrejme veľa cestujem, veľmi oceňujem prínos a hodnotu výživových doplnkov, ktoré mi zabezpečujú dokonalú obranyschopnosť. Pozitívnu skúsenosť mám najmä s COVIRINOM, ktorý mi poskytuje celoročnú komplexnú podporu a ochranu pred ochoreniami. V dobe kedy potrebujem podávať maximálne výkony sa stáva neoddeliteľnou súčasťou mojej výbavy. Vďaka nemu si môžem svoje úspechy vychutnávať doslova naplno! Oceňujem tiež podporu a priestor, ktorý mi táto spoločnosť dáva. Je plný neobmedzených možností, vďaka ktorým môžem prezentovať svoju športovú vášeň v prepojení na produkt tak ako to cítim. Som vďačná a hrdá, že môžem spolupracovať so Slovenskou firmou, ktorá má nás a naše zdravie na prvom miestem, a to si veľmi vážim."

Ema Kapustová, slovenská reprezentantka v biatlone

Prečo práve One Pharma?

Výživové odplnky One Pharma vyrábame z tých najkvalitnejších surovín v GMP kvalite. V našej ponuke sa nachádzajú produkty pre komplexnú podporu imunityženské zdravie. Vďaka nášmu holistickému prístupu patríme medzi TOP spoločnosti s výživovými doplnkami, ktoré riešia hosistický prístup k zdraviu. Nutraceutiká, komplex vitamínov, minerálov a prírodných zložiek sú v našom každom produkte vo vyváženom pomere. Pôsobia synergicky a ich prínosy si pochvaľujú profesionálni športovci, aj osoby s aktívnym prístupom k životu. Práve kvalita a celistvý prístup ku zdraviu je to, čo oceňujú aj naši partneri.