Náš príbeh

 • Vlastný výskum
  a vývoj

 • Prvotriedne suroviny

 • Tisícky spokojných zákazníkov

 • Slovenská výroba

 • Desiatky obsluhovaných krajín

Spojili nás rovnaké hodnoty

Sme hrdí na to, že ponúkame zákazníkom skutočne jedinečné riešenia, ktoré na trhu nie sú. S úsmevom hovoríme, že máme spolu viac ako 60 rokov skúseností, keďže sme firmu založili a aktívne ju riadime hneď traja - Michal Badík, Tibor Lukáč a Rasťo Čúnik. 

Michal reprezentuje inováciu a zastupuje obchod i marketing. Tibor je našim odborným garantom pri výskume a vývoji produktového portfólia. Rasťo symbolizuje serióznosť a poctivý prístup v rámci budovania partnerstiev a spoluprác. Práve fair-play prístupu všetkých zakladateľov je to, na čom staviame pevné základy. 

Bez ľudí by naša firma nedávala zmysel. Neodmysliteľnou súčasťou spoločnosti je aj tím produktových i ďalších odborných špecialistov. Šíria povedomie o produktoch a zabezpečujú profesionálny zákaznícky servis.


Serióznosť 

Dôvera v naše produkty a fair-play prístup všetkých zakladateľov i spolupracovníkov je to, čomu prikladáme obrovskú prioritu. Vždy hovoríme pravdu. Sme poctiví k vám i k našim partnerom.

Odbornosť

Desiatky rokov zozbierané skúsenosti aplikujeme dennodenne vo výskume, vývoji i v službe našim zákazníkom. Prinášame to, čo vyhovuje nám a našim najbližším.

Inovácia

Produkty neustále zdokonaľujeme, aby pokrývali skutočné potreby so zaručeným efektom. Synergický efekt všetkých zložiek produktu, robí naše doplnky kvalitatívnou jednotkou na trhu.

Čím sme výnimoční?

 • Od tradičných farmaceutických spoločností nás odlišuje prístup k tomu, ako sa pozeráme na ľudské zdravie. 
 • Spájame východnú prírodnú lekáreň so západnou vedou
 • Práve inakosť odzrkadľujú i naše produkty, ktoré majú jedinečné kombinácie telu prospešných látok prírodného pôvodu, vitamínov a minerálov v relevantných kombináciách, množstvách a denných dávkach. 
 • Všetky zložky v našich produktoch sú starostlivo vyberané, aby spĺňali prísne kritéria z pohľadu kvality a bezpečnosti. A čo je dôležité, tieto zložky vždy kombinujeme tak, aby sa synergicky dopĺňali a vzájomne si pomáhali. 
 • Testované treťou stranou a vyrobené podľa európskych noriem, aby bola zaistená konzistentná kvalita podľa “Good Manufacturing Practices” tzv. GMP štandardov
 • Od roku 2021 má One Pharma s.r.o. štatút výskumnej spoločnosti. V rámci aktuálne prebiehajúceho projektu spolupracujeme na výskume a vývoji nových produktov so Slovenskou Poľnohospodárskou Univerzitou v Nitre.

Poslanie

Prepájame vedecky overené, štatistické poznatky o príčinách ochorení s riešeniami skutočných potrieb našich zákazníkov

Nachádzame riešenia širokého spektra zdravotných problémov a sprevádzame vás na ceste k pevnému zdraviu. Pripravujeme poctivo vyvážené zloženie produktov, ktoré sú prírodné, a ktoré plnia cez synergický efekt svoju optimálnu funkciu.

Vízia

Sme spoľahlivým partnerom pre každého na ceste za lepším zdravím, vitalitou a dlhovekosťou. Našim cieľom je poskytovať komplexnú starostlivosť pre všetkých, ktorým záleží na svojom zdraví a kladú prevenciu pred riešenie problémov.

Neustále vyvíjame nové produkty a zlepšujeme zdravie a život ľuďom nielen na Slovensku, ale všade tam, kde bude o naše produkty záujem.

Politika kvality

Vyvíjame produkty tak, aby poskytovali komplexné zloženie a dokonalý synergický efekt jednotlivých častí a najmä, aby skutočne fungovali.

Neustále skúmame potreby trhu a inovujeme. Prinášame iné, nové produkty a novodobé riešenia. Sme tu pre vás, aby sme vám pomáhali cítiť sa skvele.