Náš príbeh

Kto je One Pharma?

Spoločnosť One Pharma,s.r.o. založili traja nadšenci s dlhoročnými skúsenosťami z prostredia farmabiznisu z rôznych spoločností a na rôznych pozíciách. 

S úsmevom hovoríme, že máme spolu viac ako 60 rokov skúseností vo farmapriemysle. 

A práve tieto nazbierané skúsenosti chceme využiť na to, aby sme naplnili náš cieľ prinášať vám jedinečné a kvalitné produkty ku ktorým sa budete radi vracať.

Súčasťou spoločnosti je aj tím produktových špecialistov, ktorí sa starajú o to, aby užívatelia, ale aj odborná verejnosť - lekári, sestričky a lekárnici mali o našich produktoch všetky potrebné informácie.

Od roku 2021 má One Pharma s.r.o. štatút výskumnej spoločnosti. V rámci aktuálne prebiehajúceho projektu spolupracujeme na výskume a vývoji nových produktov so Slovenskou Poľnohospodárskou Univerzitou v Nitre.  

Našim partnerom sa nedávno stala Všeobecná zdravotná poisťovňa a pre jej klientov sú pripravené zaujímavé akcie na všetky produkty One Pharma.

  • Vlastný výskum
    a vývoj

  • Prvotriedne suroviny

  • Tisícky spokojných zákazníkov

  • Slovenská výroba

  • Desiatky obsluhovaných krajín

Čím sme výnimoční?

Všetky produkty značky OnePharma sú vyvíjané a vyrábané na Slovensku podľa GMP štandardov (Good Manufacturing Practices). 

Hrdíme sa tým, že ponúkame jedinečné kombinácie telu prospešných látok prírodného pôvodu, vitamínov a minerálov v relevantných kombináciách, množstvách a denných dávkach. Ponúkame riešenia pre dobré zdravie. 

Navyše naše produkty sú bez laktózy, lepku, konzervancií, geneticky modifikovaných potravín, umelých sladidiel a farbív. 

Všetky zložky v našich produktoch sú starostlivo vyberané, aby spĺňali prísne kritéria z pohľadu kvality a bezpečnosti. A čo je dôležité, tieto zložky vždy kombinujeme tak, aby sa synergicky doplňovali a vzájomne si pomáhali.

Snažíme sa tak spájať východnú prírodnú lekáreň so západnou vedou.

Cieľ a vízia

Našim hlavným cieľom je starať sa o vaše zdravie, podporovať ho a to pre všetky vekové skupiny, od najmenších až po seniorov.

Chceme vám pomôcť cítiť sa lepšie a užívať si život naplno.

Víziou našej spoločnosti je byť spoľahlivým partnerom pre každého na ceste za dobrým zdravím, vitalitou a dlhovekosťou.