O nás

Kto je OnePharma?

Spoločnosť One Pharma,s.r.o. sme založili my traja nadšenci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z prostredia farmabiznisu z rôznych spoločností a na rôznych pozíciách. S úsmevom hovoríme, že máme spolu viac ako 60 rokov skúseností vo farmapriemysle. A práve tieto nazbierané skúsenosti chceme využiť na to aby sme naplnili náš cieľ a to je prinášať pre vás produkty najvyššej kvality ku ktorým sa budete radi vracať.

Čím sme výnimoční?

Všetky produkty značky OnePharma sú vyvíjané a vyrábané na slovensku podľa GMP štandardov a hrdíme sa tým, že sú bez laktózy, bez lepku a bez akýchkoľvek ďalších prídavných látok.

Všetky zložky v našich produktoch sú starostlivo vyberané aby spĺňali aj tie najprísnejšie kritéria z pohľadu kvality a bezpečnosti. A čo je dôležité, tieto zložky sú kombinované tak, aby vzájomne dotvárali synergiu a zvyšovali tak efekt a účinnosť. Hovoríme o tzv. „symfónii“ prírodných zložiek.

Snažíme sa spájať východnú prírodnú lekáreň so západnou vedou.

Cieľ a vízia

Našim hlavným cieľom je starať sa o vaše zdravie, podporovať ho a to pre všetky vekové skupiny, od najmenších až po seniorov.

Chceme vám pomôcť cítiť sa lepšie a užívať si život naplno.

Víziou našej spoločnosti je byť kvalitným a spoľahlivým partnerom pre každého na ceste za lepším zdravým.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info